2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie ul. Aleja Niepodległości na odcinku od ulicy Kupieckiej do ulicy Bohaterów Westerplatte w ramach zadania: Wody opadowe – etap II
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację dwóch zadań: 1) Przebudowa nawierzchni w ul. Aleja Niepodległości (deptak) na odcinku od ulicy Kupieckiej do ulicy Bohaterów Westerplatte z elementami zielono-błękitnej infrastruktury, 2) Rozdział kanalizacji ogólnospławnej poprzez budowę kanalizacji deszczowej i retencję kanałową (zbiorniki retencyjne) w ul. Aleja Niepodległości (deptak) na odcinku od ulicy Kupieckiej do ulicy Bohaterów Westerplatte. 2.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ oraz w dokumentach, o których mowa w pkt 3.4. SWZ. 3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową i Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót zawartymi w załączniku nr I.4 do SWZ. 4. Inwestycji objęta jest dofinansowaniem dla projektu „Uporządkowanie gospodarki wodami opadowymi na terenie miasta Zielona Góra - Etap II” w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, działanie FENX. 01.02 Adaptacja terenów zurbanizowanych do zmian klimatu. Z uwagi na ograniczenia techniczne pozostała część informacji znajduje się w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: DO-ZP.271.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233260 Bau von Fußgängerwegen, 37535200 Spielplatzausrüstungen, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45232121 Bau von Bewässerungsrohrleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45314300 Kabelinfrastruktur, 34928400 Stadtmobiliar, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DO-ZP.271.34.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45233200 Various surface works, 45111300 Dismantling works, 45233140 Roadworks, 45233222 Paving and asphalting works, 45111291 Site-development work, 45112700 Landscaping work, 45233253 Surface work for footpaths, 45233260 Pedestrian ways construction work, 37535200 Playground equipment, 45112723 Landscaping work for playgrounds, 45232121 Irrigation piping construction work, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45332200 Water plumbing work, 45316100 Installation of outdoor illumination equipment, 45314300 Installation of cable infrastructure, 34928400 Urban furniture, 45112710 Landscaping work for green areas, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 45332000 Plumbing and drain-laying work
5. Lot
Lot: LOT-0001