46193-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Architekturbüros – Architect Nieuwbouw praktijk- en beroepsgericht onderwijs Mezzoscholen, Boxmeer
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architect Nieuwbouw praktijk- en beroepsgericht onderwijs Mezzoscholen, Boxmeer
Beschreibung: Met deze selectie is de aanbesteder op zoek naar een architect die verantwoordelijk is voor het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project, alsmede het mede begeleiden van de uitvoering daarvan. De opdracht omvat in hoofdlijnen de werkzaamheden behorend bij de initiatieffase (vooronderzoek) en de daaropvolgende ontwerpfasen, conform de vigerende DNR (De Nieuwe Regeling), waaronder in ieder geval: • Het nader uitwerken en concretiseren van het Programma van Eisen; • Het ontwerpen van het gebouw vanaf voorlopig ontwerp tot en met het definitief ontwerp en technisch ontwerp; • Het leveren van bijdragen aan de bestekstukken; • Het architectonisch begeleiden van de uitvoering. De opgave is de realisatie van een onderwijsgebouw met een ruimtebehoefte van ca. 4.400 m² bruto vloeroppervlak (bvo).
Interne Kennung: 75937
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De doelstelling is om met de winnende Inschrijver per perceel een Overeenkomst te sluiten met een looptijd van 26 maanden, met de optie van drie (3) maal een verlenging van (3) maanden. De maximumduur van de Overeenkomst is 35 maanden. Ingangsdatum: 29-05-2026 Einddatum: 29-07-2028 Verlengingsopties: drie (3) maal een verlenging van (3) maanden) tot uiterlijk 29-04-2029