2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa oraz wdrożenie systemu bezpieczeństwa typu Next Generation Firewall dla Ministerstwa Energii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa oraz wdrożenie systemu bezpieczeństwa typu Next Generation Firewall dla Ministerstwa Energii. Miejsce realizacji zamówienia: siedziba Zamawiającego w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26 oraz w Katowicach przy ul. Powstańców 30. Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający wszystkie wymagania i warunki realizacji zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ oraz PPU, stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BDG-WZP.260.12.2026
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32422000 Network components
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: BDG-WZP.260.12.2026