See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Olomouc, Hejčínská kasárna - výstavba a rekonstrukce parku techniky - PD
Beschreibung: Předmětem VZ je dle návrhu Smlouvy o dílo č. 6440-OŘS3-2021-133 zpracování projektové dokumentace pro odstranění objektu č. 7 a ESO přístřešku, zpracování projektové dokumentace stavby pro vydání vodoprávního stavebního povolení pro stavbu vodního díla, zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení pro stavbu, zpracování dokumentace pro provádění stavby, zajištění autorského dozoru a zajištění osoby koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi. Předmět plnění VZ je spojen s ochranou utajovaných informací stupně utajení „VYHRAZENÉ“ podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 48909/2021-1322