2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUG ODBIORU, TRANSPORTU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY TRZCIŃSKO-ZDRÓJ”
Beschreibung: 2.1 odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości niezamieszkałych oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe: 2.1.1 odbiór zmieszanych odpadów komunalnych gromadzonych w pojemnikach, 2.1.2 odbiór odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny, obejmujących: szkło i odpady ze szkła bezbarwnego i kolorowego, papier i tektura, (czasopisma, gazety, itp.) tworzywa sztuczne, w tym opakowania wielomateriałowe i typu tetrapak oraz metal; bioodpady. 2.1.3 odbiór mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, 2.1.4 odbiór przeterminowanych leków i opakowania po lekach w tym odbiór z aptek, 2.1.5 odbiór chemikaliów i opakowań po chemikaliach w tym farby, rozpuszczalniki, oleje odpadowe, itp.; 2.1.6 odbiór zużytych baterii i akumulatorów, 2.1.7 odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego; 2.1.8 odbiór wszelkiego rodzaju lamp żarowych, halogenowych, świetlówek; 2.1.9 odbiór zużytych opon; 2.1.10 odbiór naturalnych choinek, z zastrzeżeniem, że ich odbiór realizowany będzie w okresie od 01 stycznia do 28 lutego 2027 r. przy czym realizując odbiór i zagospodarowanie z nieruchomości odpadów komunalnych, o których mowa powyżej podmiot odbierający odpady zobowiązany jest do przekazania: - zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów zielonych do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych; - selektywnie zebranych odpadów komunalnych do instalacji odzysku i unieszkodliwiania, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, określoną w obowiązujących przepisach prawa, z zastrzeżeniem, że jeżeli przed przekazaniem odebranych selektywnie odpadów do instalacji odzysku i unieszkodliwiania zostały one skierowane przez podmiot odbierający odpady do przesortowania, to powstałe pozostałości z sortowania - odpad o kodzie 19 12 12, przeznaczone do składowania, muszą zostać przekazane do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. 2.2 Odbiór odpadów komunalnych zgromadzonych w punkcie PSZOK określonych w pkt 2.1.2., 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6, 2.1.7, 2.1.8, 2.1.9, 2.1.10. Odbiór odpadów przez Wykonawcę zgromadzonych w PSZOK odbywać się będzie jeden raz w tygodniu. Wykonawca dokonuje zagospodarowania odpadów gromadzonych w PSZOK we własnym zakresie w sposób zgodny z wymaganiami prawa. Wykonawca we własnym zakresie jest zobowiązany do uzyskania zezwolenia na transport odpadów innych niż niebezpieczne.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment