461965-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme und Server – Nákup a implementace NAC systémů v SZÚ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup a implementace NAC systémů v SZÚ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění dodávky - systému Network Access Control pro správu síťové bezpečnosti, který poskytuje komplexní kontrolu a ochranu síťové infrastruktury (dále též „NAC“), - systému SIEM založeného na virtualizovaných platformách (dále též „SIEM“) pro monitorování, analýzu a správu bezpečnostních událostí v naší IT infrastruktuře, a - systému Intrusion Prevention System založeného na hardwarovém boxu, který bude sloužit k prevenci a detekci síťových útoků v reálném čase (dále též „IPS“). Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na tři samostatné části, a to následujícím způsobem: Část A) NAC Část B) SIEM Část C) IPS Detailní podmínky plnění a rozsah poskytovaných služeb jsou definovány v jednotlivých přílohách této ZD.
Interne KennungS-SZU/04068/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelNákup a implementace NAC systémů v SZÚ - část A/
BeschreibungČást A) NAC - Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávky - systému Network Access Control pro správu síťové bezpečnosti, který poskytuje komplexní kontrolu a ochranu síťové infrastruktury (dále též „NAC“), Detailní podmínky plnění a rozsah poskytovaných služeb jsou definovány v jednotlivých přílohách této ZD.
Interne KennungS-SZU/04068/2025 A
LosLOT-0003
TitelNákup a implementace NAC systémů v SZÚ - část C/
BeschreibungČást C) IPS - Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávky - systému Intrusion Prevention System založeného na hardwarovém boxu, který bude sloužit k prevenci a detekci síťových útoků v reálném čase Detailní podmínky plnění a rozsah poskytovaných služeb jsou definovány v jednotlivých přílohách této ZD.
LosLOT-0002
TitelNákup a implementace NAC systémů v SZÚ - část B/
BeschreibungČást B) SIEM - Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávky - systému SIEM založeného na virtualizovaných platformách (dále též „SIEM“) pro monitorování, analýzu a správu bezpečnostních událostí v naší IT infrastruktuře Detailní podmínky plnění a rozsah poskytovaných služeb jsou definovány v jednotlivých přílohách této ZD.
Interne KennungS-SZU/04068/2025 B