461969-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sukcesywne dostawy implantów neurochirurgicznych oraz specjalistycznego sprzętu jednorazowego użytku do zabiegów neurochirurgicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy implantów neurochirurgicznych oraz specjalistycznego sprzętu jednorazowego użytku do zabiegów neurochirurgicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy implantów neurochirurgicznych oraz specjalistycznego sprzętu jednorazowego użytku do zabiegów neurochirurgicznych. Postępowanie składa się z 36 niepodzielnych zadań - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: 58/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: zadanie 1: Stabilizacja kręgosłupa szyjnego z dostępu przedniego płytką tytanową
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: wyroby do: Stabilizacja kręgosłupa szyjnego z dostępu przedniego płytką tytanową - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 65% wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Los: LOT-0017
Titel: zadanie 2: Implanty do stabilizacji międzytrzonowej odcinka szyjnego klatką z wypełnieniem z dostępu przedniego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Implanty do stabilizacji międzytrzonowej odcinka szyjnego klatką z wypełnieniem z dostępu przedniego - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 3: Implanty do stabilizacji międzytrzonowej odcinka szyjnego klatką szyjną blokowaną śrubami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Implanty do stabilizacji międzytrzonowej odcinka szyjnego klatką szyjną blokowaną śrubami - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 4: Implanty do stabilizacji przeznasadowej kręgosłupa lędźwiowego i / lub piersiowego metodą przezskórną wraz z możliwością podania cementu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Implanty do stabilizacji przeznasadowej kręgosłupa lędźwiowego i / lub piersiowego metodą przezskórną wraz z możliwością podania cementu - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 5: Stabilizacja szczytowo – potyliczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: wyroby do: Stabilizacja szczytowo – potyliczna - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 6: Stabilizacja międzytrzonowa kręgów lędźwiowych w technice ALIF
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: wyroby do: Stabilizacja międzytrzonowa kręgów lędźwiowych w technice ALIF - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 7: System tytanowych zacisków do szybkiego mocowania płata kostnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: System tytanowych zacisków do szybkiego mocowania płata kostnego - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 7
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 8: Sztuczna opona twarda służąca do uzupełnienia ubytków I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Sztuczna opona twarda służąca do uzupełnienia ubytków I - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 8
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 9: Sztuczna opona twarda służąca do uzupełnienia ubytków II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Sztuczna opona twarda służąca do uzupełnienia ubytków II - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 9
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 10: Zaciski skalpu jednorazowe (typu Raney)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zaciski skalpu jednorazowe (typu Raney) - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 10
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 11: Tytanowe klipsy typu Yasargil do zamykania tętniaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Tytanowe klipsy typu Yasargil do zamykania tętniaków - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 11
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 12: Zastawka programowalna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zastawka programowalna - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 12
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 13: Zawór antysyfonowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zawór antysyfonowy - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 13
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 14: Zestaw zawierający programowalny zawór antysyfonowy typu Mblue
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zestaw zawierający programowalny zawór antysyfonowy typu Mblue - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 14
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 15: Zastawka do operacyjnego leczenia wodogłowia typu Dual Switch
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zastawka do operacyjnego leczenia wodogłowia typu Dual Switch - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 15
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 16: Zastawka programowalna z zaworem antysyfonowym impregnowana antybiotykiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zastawka programowalna z zaworem antysyfonowym impregnowana antybiotykiem - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 16
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 17: Elastyczny implant jądra miażdżystego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy:Elastyczny implant jądra miażdżystego - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 17
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 18: protezy do 1, 2,3 trzonów kręgosłupa szyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: protezy do 1, 2,3 trzonów kręgosłupa szyjnego - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 18
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 19: Zestaw do ewakuacji krwiaka podtwardówkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zestaw do ewakuacji krwiaka podtwardówkowego - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 19
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 20: Implanty dla rekonstrukcyjnego systemu modułowego do stabilizacji potyliczno – szyjnej kręgosłupa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Implanty dla rekonstrukcyjnego systemu modułowego do stabilizacji potyliczno – szyjnej kręgosłupa - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 20
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 21: Stabilizacja międzytrzonowa kręgów lędźwiowych w technice TLIF
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Stabilizacja międzytrzonowa kręgów lędźwiowych w technice TLIF - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 21
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 22: Stabilizacja międzytrzonowa kręgów lędźwiowych w technice PLIF
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Stabilizacja międzytrzonowa kręgów lędźwiowych w technice PLIF - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 22
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 23: Stabilizacja międzytrzonowa kręgów lędźwiowych w technice PLIF rozszerzony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Stabilizacja międzytrzonowa kręgów lędźwiowych w technice PLIF rozszerzony - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 23
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 24: Forma do precyzyjnego odtwarzania dużych i skomplikowanych ubytków kości czaszki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Forma do precyzyjnego odtwarzania dużych i skomplikowanych ubytków kości czaszki - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 24
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 26: Zestaw umożliwiający przezskórne podanie cementu do trzonu kręgu w przypadkach złamań patologicznych, nowotworów i naczyniaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zestaw umożliwiający przezskórne podanie cementu do trzonu kręgu w przypadkach złamań patologicznych, nowotworów i naczyniaków - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 26
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 27: Zestaw do stabilizacji kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego z dostępu tylnego oraz płytka do stabilizacji odcinka szyjnego u pacjentów onkologicznych I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zestaw do stabilizacji kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego z dostępu tylnego oraz płytka do stabilizacji odcinka szyjnego u pacjentów onkologicznych I - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 27
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 28: Zestaw do stabilizacji kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego z dostępu tylnego oraz płytka do stabilizacji odcinka szyjnego u pacjentów onkologicznych II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zestaw do stabilizacji kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego z dostępu tylnego oraz płytka do stabilizacji odcinka szyjnego u pacjentów onkologicznych II - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 28
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 29: Protezy trzonów kręgów odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego z możliwością wykorzystania sprzętu dedykowanego dla pacjentów onkologicznych (kierowanych na radioterapię)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Protezy trzonów kręgów odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego z możliwością wykorzystania sprzętu dedykowanego dla pacjentów onkologicznych (kierowanych na radioterapię) - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 29
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 30: Zastawki komorowo-otrzewnowe tylko typu Pudenz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zastawki komorowo-otrzewnowe tylko typu Pudenz - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 30
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 31: Kompletny zestaw do drenażu komory mózgowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Kompletny zestaw do drenażu komory mózgowej - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 31
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 32: Kompletny zestaw do drenażu lędźwiowego, zewnętrznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Kompletny zestaw do drenażu lędźwiowego, zewnętrznego - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 32
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 33: Proteza do kranioplastyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Proteza do kranioplastyki - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 33
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 34: Zestaw do anatomicznej repozycji trzonów kręgosłupa w złamaniach kompresyjnych kości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Zestaw do anatomicznej repozycji trzonów kręgosłupa w złamaniach kompresyjnych kości - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 34
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 35: System do wertebroplastyki (stabilizacja przezskórna trzonów kręgów)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: System do wertebroplastyki (stabilizacja przezskórna trzonów kręgów) - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 35
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie 36: Mikro-Doppler do śródoperacyjnej oceny naczyń mózgowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Mikro-Doppler do śródoperacyjnej oceny naczyń mózgowych - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 36
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie 25: Mikropłytki do mocowania implantu czaszki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: Mikropłytki do mocowania implantu czaszki - w związku z ograniczoną ilością znaków - szczegółowy opis i ilości w SWZ.
Interne Kennung: zadanie 25
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 58/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33184100 Surgical implants
5. Lot
Lot: LOT-0016
Internal identifier: zadanie 1
Options:
Lot: LOT-0017
Internal identifier: zadanie 2
Lot: LOT-0018
Internal identifier: zadanie 3
Lot: LOT-0019
Internal identifier: zadanie 4
Lot: LOT-0020
Internal identifier: zadanie 5
Lot: LOT-0021
Internal identifier: zadanie 6
Lot: LOT-0022
Internal identifier: zadanie 7
Lot: LOT-0023
Internal identifier: zadanie 8
Lot: LOT-0024
Internal identifier: zadanie 9
Lot: LOT-0025
Internal identifier: zadanie 10
Lot: LOT-0026
Internal identifier: zadanie 11
Lot: LOT-0027
Internal identifier: zadanie 12
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie 13: Zawór antysyfonowy
Internal identifier: zadanie 13
Lot: LOT-0029
Internal identifier: zadanie 14
Lot: LOT-0030
Internal identifier: zadanie 15
Lot: LOT-0031
Internal identifier: zadanie 16
Lot: LOT-0032
Internal identifier: zadanie 17
Lot: LOT-0033
Internal identifier: zadanie 18
Lot: LOT-0034
Internal identifier: zadanie 19
Lot: LOT-0035
Internal identifier: zadanie 20
Lot: LOT-0036
Internal identifier: zadanie 21
Lot: LOT-0037
Internal identifier: zadanie 22
Lot: LOT-0038
Internal identifier: zadanie 23
Lot: LOT-0039
Internal identifier: zadanie 24
Lot: LOT-0040
Internal identifier: zadanie 26
Lot: LOT-0041
Internal identifier: zadanie 27
Lot: LOT-0043
Internal identifier: zadanie 28
Lot: LOT-0044
Internal identifier: zadanie 29
Lot: LOT-0045
Internal identifier: zadanie 30
Lot: LOT-0046
Internal identifier: zadanie 31
Lot: LOT-0047
Internal identifier: zadanie 32
Lot: LOT-0048
Internal identifier: zadanie 33
Lot: LOT-0049
Internal identifier: zadanie 34
Lot: LOT-0050
Internal identifier: zadanie 35
Lot: LOT-0051
Internal identifier: zadanie 36
Lot: LOT-0052
Internal identifier: zadanie 25