See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociaal Medische Advisering (SAS)
Beschreibung: De gemeente Nijmegen zoekt een partij die sociaal-medische adviezen uitvoert. De opdracht betreft sociaal medische advisering ter uitvoering van de wetten en regelingen genoemd in de aanbestedingsleidraad, zie hoofdstuk 3.
Interne Kennung: T139235
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een procedure voor sociale en andere specifieke diensten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen, 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 Stück