462028-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego w sezonie zimowym 2025/2026”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych wraz z chodnikami na terenie Powiatu Limanowskiego w sezonie zimowym 2025/2026. Zamówienie zostało podzielone na 16 zadań częściowych.
Interne KennungBZ.272.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg A w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg A: nr 1625 K Glisne – Mszana Dolna, nr 1626 K Kasinka Mała – Węglówka, nr 1626 K Węglówka – Kasina Wielka oraz nr 1627 K Raba Niżna – Olszówka w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 16,549 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg B w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg B: nr 1621 K Jodłownik – Szczyrzyc, nr 1622 K Pogorzany – Dobra, nr 1623 K Góra Jana – Szczyrzyc oraz nr 1922 K Przenosza – Skrzydlna w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 23,160 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg C w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg C: nr 1617 K Piekiełko – Tymbark, nr 1620 K Skrzydlna – Wilkowisko oraz nr 1632 K Krasne Lasocice – Tymbark, w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 26,192 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg D w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg D: nr 1618 K Limanowa – Szyk – Mstów i nr 1619 K Stare Rybie – Rupniów w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 23,614 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg E w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg E: nr 1451 K Sechna – Ujanowice, nr 1555 K Ujanowice – Młynne oraz droga nr 1612 K Laskowa – Nagórze w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 19,329 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg F w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg F: nr 1551 K Limanowa – Kłodne oraz nr 1611 K Cieniawa – Mordarka w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 13,863 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych w grupie dróg G w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg G: nr 1547 K Brzezna – Wysokie w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 1,553 km dróg powiatowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg H w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg H: nr 1545 K Mokra Wieś – Łukowica, nr 1546 K Długołęka – Przyszowa oraz nr 1579 K Siekierczyna – Owieczka w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 19,185 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg I w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg I: nr 1610 K Świdnik - Limanowa w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 17,076 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami oraz 6 000 m2 przyległych placów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg J w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg J: nr 1545 K Łukowica – Jastrzębie oraz nr 1580 K Zalesie - Jadamwola w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 13,838 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg K w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg K: nr 1609 K Limanowa – Zalesie i nr 1631 K ul. Zygmunta Augusta w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 13,054 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami oraz 10 000 m2 przyległych placów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg L w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg L: nr 1609 K Zalesie – Kamienica w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 8,676 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg Ł w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg Ł: nr 1613 K Zamieście – Słopnice – Zalesie i nr 1614 K Słopnice – Chyszówki w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 17,078 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg M w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg M: nr 1614 K Chyszówki – Jurków, nr 1616 K Jurków – Podłopień oraz nr 1622 K Dobra park – koniec drogi w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 14,322 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 15: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg N w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg N: nr 1615 K Mszana Górna – Łętowe – Wilczyce oraz nr 1616 K Mszana Górna – Łostówka – Jurków w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 18,787 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 16: „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników w grupie dróg O w sezonie zimowym 2025/2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych i chodników na terenie Powiatu Limanowskiego w grupie dróg O: nr 1628 K Poręba Wielka – Poręba Górna, nr 1629 K Mszana Dolna – Hucisko oraz nr 1630 K Niedźwiedź – Konina w sezonie zimowym 2025/2026, przy użyciu własnego sprzętu drogowego, zabezpieczonego materiału uszorstniającego lub soli drogowej. Celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego i pieszego wywołanych takimi zjawiskami atmosferycznymi jak: opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni i chodników zgodnie z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg, standardami utrzymania chodników oraz warunkami wynikającymi ze Szczegółowej Specyfikacji Technicznej kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) usuwanie śniegu z drogi, poboczy, chodników i obiektów mostowych, 2) zwalczanie tj. zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających zarówno na jezdni jak i chodnikach, 3) wywożenie zalegającego śniegu wzdłuż chodników (odpłużony śnieg przy krawężnikach), z placów postojowych i mostów zlokalizowanych w ciągach utrzymywanych dróg, 4) wykonanie przecinek celem odprowadzenia wody z zastoisk w czasie roztopów udrażnianie studzienek, kratek wodościekowych, 5) wiosenne oczyszczanie jezdni, chodników, mostów, poboczy utwardzonych i bitumicznych oraz kanalizacji deszczowej w jezdni po zakończonym sezonie. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie 19,920 km dróg powiatowych wraz z przylegającymi do nich chodnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) kompleksowego zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników wraz z załącznikami tj.: standardy odśnieżania i posypywania na drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, standardy odśnieżania i posypywania chodników przy drogach powiatowych na terenie Powiatu Limanowskiego, wykaz dróg wraz z kilometrażem, szczegółowe warunki stosowania środków niechemicznych oraz chemicznych w postaci stałej oraz projektowane postanowienia umowy - będące załącznikami do SWZ.