2. Verfahren
Verfahren
Titel: TR Slapy - nová BSP, doplnění ochran a ŘS + TR Slapy - elektrárna, výměna T104, T105
Beschreibung: Realizace stavby TR Slapy - nová BSP, doplnění ochran a ŘS + TR Slapy - elektrárna, výměna T104, T105
Interne Kennung: N006/26/V00003146
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bylo provedeno Jednací řízení s uveřejněním, přičemž k podání předběžných nabídek byli vyzváni Dodavatelé zařazení v Systému kvalifikace pro kategorii Rekonstrukce a výstavba elektrických stanic.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45315700 Installation von Schaltanlagen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Realizace stavby: TR Slapy - nová BSP, doplnění ochran a ŘS + TR Slapy - elektrárna, výměna T104, T105
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci