See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie szpitalne - wózki reanimacyjne
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres: - dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby zamawiającego - instalację i uruchomienie dostarczonej aparatury / sprzętu, - przeszkolenie personelu zamawiającego w zakresie obsługi, czyszczenia, dezynfekcji i konserwacji dostarczonego przedmiotu zamówienia, - przekazanie wymaganych dokumentów (zgodnie z zapisami umowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - został wskazany w załączniku nr 3 - Parametry techniczne.
Vorherige Bekanntmachung: 202365-2026
Interne Kennung: 33-WR-26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001