See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie zamówienia realizacyjnego w 2026 r. w ramach zawartej umowy ramowej nr 19/W/2024 z 29.05.2024 r. w zakresie dostawy technicznych środków materiałowych, zestawów obsługowo-naprawczych, sprawdzianów i narzędzi specjalnych oraz zestawów konwersyjnych na naboje UTM do broni strzeleckiej.
Beschreibung: Przedmiotem Umowy realizacyjnej jest dostawa technicznych środków materiałowych, zestawów obsługowo-naprawczych, sprawdzianów i narzędzi specjalnych oraz zestawów konwersyjnych na naboje UTM do broni strzeleckiej, wykonanych zgodnie z aktualną dokumentacją techniczną wyrobu (DTW) lub dokumentacją do produkcji seryjnej (DTPS), bądź w oparciu o aktualną kartę katalogową wprowadzonego lub użytkowanego w Siłach Zbrojnych Sprzętu Wojskowego, zatwierdzoną przez właściwą komórkę organizacyjną MON tj.: 1)9 mm pistolet wojskowy P-83 – dokumentacja nr 1-566, zatwierdzona do produkcji seryjnej orzeczeniem Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON nr 23/VI/86 z dnia 03.09.1986 r. przez Szefa Oddziału Uzbrojenia i Środków Bojowych Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON; 2)Dokumentacja Techniczna do produkcji seryjnej (DTPS) wyrobu 9 mm pistolet samopowtarzalny 359-00-000-000 – wprowadzona do użytku na podstawie Orzeczenia Szefa Agencji Uzbrojenia nr AU-2620/24/SU z dnia 30.07.2024 roku, zastępująca dotychczas wskazaną w Umowie Dokumentacje Techniczną Wyrobu (DTW) na pistolet VIS 100 359000-000-000 – wprowadzoną do użytku na podstawie orzeczenia Szefa Inspektoratu Uzbrojenia nr IU-891/19/SU z dnia 08.03.2019 roku. 3)5,56 mm kbs wz. 96 BERYL – dokumentacja nr 331-00 i WT nr 1/95/5,56 zatwierdzone do produkcji seryjnej orzeczeniem Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON nr 20/Uzbr/97 w dniu 11.04.1997 r. przez Szefa Oddziału Uzbrojenia i Środków Bojowych Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON; 4)5,56 mm kbs wz. 96 MINI-BERYL - dokumentacja nr 332-00 i WT nr 2/95/5,56 zatwierdzone do produkcji seryjnej orzeczeniem Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON nr 20/Uzbr/97 w dniu 11.04.1997 r. przez Szefa Oddziału Uzbrojenia i Środków Bojowych Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON. 5)Dokumentacja techniczna do Produkcji Seryjnej (DTPS) wyrobu 5,56 mm karabinek standardowy (podstawowy) MSBS zaakceptowana na podstawie Orzeczenia nr AU-1925/22/SU z dnia 30.06.2022 r. przez Zastępcę Szefa Szefostwa Uzbrojenia Agencji Uzbrojenia i wprowadzona do zasobu MON na podstawie Orzeczenia nr AU-1926/22/SU z dnia 30.06.2022 r. 6)Dokumentacja techniczna do Produkcji Seryjnej (DTPS) wyrobu 5,56 mm karabinek reprezentacyjny i WT NR 328/WT/2016 na 5,56 mm karabinek reprezentacyjny zaakceptowana na podstawie Orzeczenia nr IU-270/16/SU z dnia 28.04.2016 r. przez Szefa Inspektoratu Uzbrojenia 7)Dokumentacja Techniczna Wyrobu: a) zespół zamka UTM prawy – DTW nr 323-20-000-000, b) zespół zamka UTM lewy – DTW nr 323-21-000-000, c) magazynek UTM M16/M4 – DTW nr 323-27-000-000.
Interne Kennung: Nr sprawy 54/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35300000 Waffen, Munition und zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35341000 Teile für Leichtfeuerwaffen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Umowy realizacyjnej jest dostawa sprawdzianów i narzędzi specjalnych do broni strzeleckiej, wykonanych zgodnie z aktualną dokumentacją techniczną wyrobu (DTW) lub dokumentacją do produkcji seryjnej (DTPS), bądź w oparciu o aktualną kartę katalogową wprowadzonego lub użytkowanego w Siłach Zbrojnych Sprzętu Wojskowego, zatwierdzoną przez właściwą komórkę organizacyjną MON tj.: 1)9 mm pistolet wojskowy P-83 – dokumentacja nr 1-566, zatwierdzona do produkcji seryjnej orzeczeniem Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON nr 23/VI/86 z dnia 03.09.1986 r. przez Szefa Oddziału Uzbrojenia i Środków Bojowych Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON; 2)Dokumentacja Techniczna do produkcji seryjnej (DTPS) wyrobu 9 mm pistolet samopowtarzalny 359-00-000-000 – wprowadzona do użytku na podstawie Orzeczenia Szefa Agencji Uzbrojenia nr AU-2620/24/SU z dnia 30.07.2024 roku, zastępująca dotychczas wskazaną w Umowie Dokumentacje Techniczną Wyrobu (DTW) na pistolet VIS 100 359000-000-000 – wprowadzoną do użytku na podstawie orzeczenia Szefa Inspektoratu Uzbrojenia nr IU-891/19/SU z dnia 08.03.2019 roku. 3)5,56 mm kbs wz. 96 BERYL – dokumentacja nr 331-00 i WT nr 1/95/5,56 zatwierdzone do produkcji seryjnej orzeczeniem Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON nr 20/Uzbr/97 w dniu 11.04.1997 r. przez Szefa Oddziału Uzbrojenia i Środków Bojowych Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON; 4)5,56 mm kbs wz. 96 MINI-BERYL - dokumentacja nr 332-00 i WT nr 2/95/5,56 zatwierdzone do produkcji seryjnej orzeczeniem Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON nr 20/Uzbr/97 w dniu 11.04.1997 r. przez Szefa Oddziału Uzbrojenia i Środków Bojowych Departamentu Rozwoju i Wdrożeń MON. 5)Dokumentacja techniczna do Produkcji Seryjnej (DTPS) wyrobu 5,56 mm karabinek standardowy (podstawowy) MSBS zaakceptowana na podstawie Orzeczenia nr AU-1925/22/SU z dnia 30.06.2022 r. przez Zastępcę Szefa Szefostwa Uzbrojenia Agencji Uzbrojenia i wprowadzona do zasobu MON na podstawie Orzeczenia nr AU-1926/22/SU z dnia 30.06.2022 r. 6)Dokumentacja techniczna do Produkcji Seryjnej (DTPS) wyrobu 5,56 mm karabinek reprezentacyjny i WT NR 328/WT/2016 na 5,56 mm karabinek reprezentacyjny zaakceptowana na podstawie Orzeczenia nr IU-270/16/SU z dnia 28.04.2016 r. przez Szefa Inspektoratu Uzbrojenia 7) Dokumentacja Techniczna Wyrobu: a) zespół zamka UTM prawy – DTW nr 323-20-000-000, b) zespół zamka UTM lewy – DTW nr 323-21-000-000, c) magazynek UTM M16/M4 – DTW nr 323-27-000-000.