46219-2026 - Ergebnis
Tschechien – Installation von Straßenschildern – Výběr dodavatele dopravního značení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýběr dodavatele dopravního značení
BeschreibungÚčelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, bez obnovení soutěže. Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení provizorního a definitivního dopravního značení při opravách a rekonstrukcích zařízení v objektech zadavatele na území hl. m. Prahy.
Vorherige Bekanntmachung33443-2021
Interne KennungVýběr dodavatele dopravního značení
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder, 34992300 Straßenschilder
5. Los
LosLOT-0001