See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen ramen en zonnepanelen lokaal bestuur Zwevegem 2025-2028
Beschreibung: Reinigen ramen en zonnepanelen lokaal bestuur Zwevegem 2025-2028
Interne Kennung: PPP01K-1261/5003/ANK2025015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ANK2025015_1