2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów Gminy Puławy, jednostek organizacyjnych Gminy oraz na potrzeby oświetlenia drogowego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony o 5 dni, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001