2. Verfahren
Verfahren
Titel: IBT-Helmen
Beschreibung: Het Intern Bijstand Team (IBT) van de Dienst Justitiële Inrichtingen kan worden ingezet bij de handhaving van de orde en of veiligheid in de inrichting en het beheersbaar maken van incidenten met een verhoogd veiligheidsrisico. Leden van het IBT beschikken over een gestandaardiseerde uitrusting bestaande uit beschermende kleding en materieel. Deze wordt uitgereikt zodat zij hun taken goed en veilig kunnen uitvoeren. Deze aanbesteding gaat over de IBT-Helmen. De geraamde waarde voor deze Opdracht is vastgesteld op een bedrag van € 1.000.000,-.
Interne Kennung: 11-DJI-IBTKLEDING-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18444110 Helme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: IBT-Helm. Zie verder bijlage 9 voor de technische specificaties van de IBT-Helm. Een indicatie van de omvang in stuks is opgenomen in het Prijzenblad (formulier C). De geraamde afname in euro bedraagt €1.000.000,-. Dit bedrag is o.a. gebaseerd op de historische afname.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 18444200 Schutzhelme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie.