2. Verfahren
Verfahren
Titel: AV-Middelen
Beschreibung: Talland College wenst een Raamovereenkomst af te sluiten voor de levering, installatie, configuratie, het beheer en onderhoud van digiborden, presentatieschermen en digitale vergaderfaciliteiten. Onder de opdracht vallen tevens support, onderhoud, advisering en ondersteuning bij toekomstige ontwikkelingen op het gebied van audiovisuele middelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000