462321-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Versicherungen – WGA ERD Verzekering - Stichting Katholiek Ondernemersonderwijs Tilburg (De Rooi Pannen)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWGA ERD Verzekering - Stichting Katholiek Ondernemersonderwijs Tilburg (De Rooi Pannen)
BeschreibungOpdrachtgever overweegt om per 1 januari 2026 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2024 ongeveer 1.000 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 33.868.115,- De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Interne Kennung1024430
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelWGA ERD Verzekering
Interne Kennung1