462336-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kommunikationsinfrastruktur – Dodávky pro přenosovou infrastrukturu DWDM a poskytování souvisejících služeb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky pro přenosovou infrastrukturu DWDM a poskytování souvisejících služeb
BeschreibungSjednání rámcové dohody na: • dodávky prvků/součástí/komponent DWDM sítě (dále také „HW“), včetně softwaru pro HW (dále také „SW“) na základě dílčích smluv podle potřeb Zadavatele, přičemž nedílnou součástí každé dodávky HW a/nebo SW budou služby technické podpory formou rozšířené záruky (dále také „služby technické podpory“) po dobu 72 měsíců (slovy: sedmdesát dva měsíců) ode dne podpisu předávacího protokolu Zadavatelem. Součástí první dílčí smlouvy na dodávku HW a/nebo SW bude i dodávka NMS; • poskytování služeb technických specialistů prostřednictvím členů realizačního týmu na základě dílčích smluv podle potřeb Zadavatele; • školení technických specialistů Zadavatele.
Interne KennungN006/24/V00011833
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32571000 Kommunikationsinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001