2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb v oblasti zaměstnaneckých benefitů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona. Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování služeb v oblasti zaměstnaneckých benefitů pro zaměstnance zadavatele spočívajících v možnosti využití sportovních a relaxačních zařízení v minimálním rozsahu dle přílohy č. 1 návrhu rámcové dohody.
Vorherige Bekanntmachung: 392373-2023
Interne Kennung: 23019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001