462384-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schilder und Zubehör – Dodávky tabulek registračních značek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky tabulek registračních značek
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: a) výroba a dodávání tabulek registračních značek (dále též „TRZ“) na silniční motorová vozidla, zvláštní vozidla a přípojná vozidla; b) označení TRZ pro účely balení a následná distribuce TRZ, to vše v rozsahu, za podmínek a v souladu s Rámcovou smlouvou o dílo „Dodávky tabulek registračních značek“ (dále jen „rámcová smlouva“), jejími přílohami a vyhláškou č. 343/2014 Sb., o registraci vozidel, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Vyhláška č. 343/2014 Sb.“) a v souladu s normou ISO 7591:1982 nebo novější nebo jiným rovnocenným řešením a podkladová (nosná) část TRZ v souladu s normami ČSN EN 573-3 nebo jiným rovnocenným řešením, ČSN EN 485-2+A1 nebo jiným rovnocenným řešením a ČSN EN 515 nebo jiným rovnocenným řešením. Zadavatel si vyhrazuje právo úpravy technické specifikace TRZ vyplývající z případných změn právních předpisů.
Vorherige Bekanntmachung027716-2020
Interne KennungVZ-44-150/2019
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001