46243-2026 - Ergebnis
Niederlande – Entwicklung von branchenspezifischer Software – Onderhoudsovereenkomst met één partij en een raamovereenkomst met meerdere partijen voor ABB contracten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoudsovereenkomst met één partij en een raamovereenkomst met meerdere partijen voor ABB contracten
BeschreibungDe Proces Automatisering is onderdeel van de primaire taakstelling van het hoogheemraadschap. De PA moet een hoge mate van betrouwbaarheid en beschikbaarheid hebben en de gebruikersorganisatie hierbij optimaal dienen. De PA moet gedurende haar levensduur kunnen meegaan met toekomstige ontwikkelingen. Denk aan technische innovaties, organisatorische wijzigingen of ontwikkelingen in de omgeving van het watersysteem. Het huidige ABB 800xA systeem voldoet in de basis aan deze doelstellingen. Goed beheer en onderhoud is daarbij uiteraard cruciaal. Zie leidraad voor omvang van de opdracht
Interne KennungINK2025.576
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensIn de selectie worden alle partijen die voldoen aan de geschiktheidseisen en uitsluitingsgronden geselecteerd.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212100 Entwicklung von branchenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1: Onderhouds-overeenkomst
BeschreibungOnderhouds-overeenkomst met één partij voor de periode van vier jaar met de optie om de overeenkomst drie keer met twee jaar eenzijdig te verlengen. Zie selectieleidraad voor omvang van de opdracht
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOnderhoudsovereenkomst: standaard 4 jaar, met 3 keer 2 jaar optie tot verlengen. Raamovereenkomst: standaard 4 jaar, met 2 keer 2 jaar optie tot verlengen.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2: Raamovereenkomst
BeschreibungVoor het uitvoeren van de projecten geldt dat Delfland een Raamovereenkomst wil afsluiten met drie Ondernemers (waaronder de winnaar van het onderhoudscontract), voor een periode van vier jaar met de optie om de overeenkomst twee keer met twee jaar te verlengen. Zie selectieleidraad voor de omvang
Interne Kennung2