462452-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Mobiltelefondienste – Datové služby pro MKDS 2025 - 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDatové služby pro MKDS 2025 - 2028
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí datových služeb mobilního operátora na období 01.10.2025 až 30.09.2028 pro Městský kamerový a dohlížecí systém (MKDS) v celkovém datovém objemu 30 TB/měsíc se současným dodáním datových SIM karet (maximálně 100 ks). MKDS je provozován Městskou policií Olomouc, která bude uvedené datové služby využívat. Bližší specifikace předmětu plnění je obsahem příslušných částí zadávací dokumentace, např. technické specifikace, návrhu smlouvy atd.
Interne Kennung25117
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
LosLOT-0001