See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření funkcionality a modernizace stávajícího NIS rozšířením funkcí FONS Enterprise
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka rozšíření funkcionality a modernizace stávajícího NIS rozšířením funkcí FONS Enterprise v Bílovecké nemocnici, a.s., 17. listopadu 538/57, 743 01 Bílovec, dle technické specifikace uvedené v příloze č. 2 zadávací dokumentace
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1