462491-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Niederflurbusse – Dodávka tří městských autobusů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka tří městských autobusů
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka tří městských autobusů, z toho dvou v plně nízkopodlažním provedení a jednoho v alespoň částečně nízkopodlažním provedení.
Interne KennungZ2025/3_3Ab
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
LosLOT-0001
TitelJeden plně nízkopodlažní autobus A
BeschreibungPředmětem plnění části veřejné zakázky je dodávka jednoho plně nízkopodlažního městského autobusu.
Interne KennungZ2025/3_3Ab-1
LosLOT-0003
TitelJeden alespoň částečně nízkopodlažní autobus
BeschreibungPředmětem plnění části veřejné zakázky je dodávka jednoho alespoň částečně nízkopodlažního městského autobusu.
Interne KennungZ2025/3_3Ab-3
LosLOT-0002
TitelJeden plně nízkopodlažní autobus B
Interne KennungZ2025/3_3Ab-2