462493-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe utrzymanie czystości obiektów zarządzanych przez ZTM w Warszawie (w podziale na 4 części)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości obiektów zarządzanych przez ZTM w Warszawie (w podziale na 4 części)
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości obiektów zarządzanych przez ZTM w Warszawie (w podziale na 4 części)
Vorherige Bekanntmachung: 241523-2026
Interne Kennung: 006/2026/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90410000 Abwassersammlung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Kompleksowe utrzymanie czystości obiektów zarządzanych przez ZTM w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowym utrzymaniu czystości obiektów zarządzanych przez ZTM w Warszawie. Wykaz obiektów objętych Przedmiotem Zamówienia: 1) teren Węzła Komunikacyjnego Młociny zlokalizowany przy ul. Kasprowicza 145, 2) parking P+R Metro Wawrzyszew zlokalizowany przy ul. Kasprowicza/ul. Przytyk, 3) parking P+R Metro Młociny III zlokalizowany przy ul. J. Kasprowicza (od ul. Nocznickiego do ul. Przy Agorze), 4) parking P+R Metro Marymont zlokalizowany przy ul. Włościańskiej 56, 5) pętla autobusowa Metro Marymont zlokalizowana przy ul. Włościańskiej 39, 6) pętla autobusowa Esperanto zlokalizowana przy ul. Anielewicza 39, 7) przejście podziemne Dworzec Gdański zlokalizowane przy ul. Słomińskiego 6B, 8) parking P+R Metro Młociny IV zlokalizowany przy al. gen. M. Wittek/ul. Zgrupowania AK ”Kampinos”, 9) budynek biurowy i powierzchnie magazynowe zlokalizowane przy ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 10, 10) parking P+R Żerań PKP zlokalizowany przy ul. Marywilskiej 51, 11) pętla autobusowa Winnica, zlokalizowana przy ul. Światowida 88, 12) pętla autobusowa Ostroroga zlokalizowana przy ul. Ostroroga 33 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1 wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 006/2026/FZ - część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Kompleksowe utrzymanie czystości obiektów zarządzanych przez ZTM w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowym utrzymaniu czystości w obiektach zarządzanych przez ZTM w Warszawie. Wykaz obiektów objętych Przedmiotem Zamówienia: 1) parking P+R Metro Wilanowska zlokalizowany przy al. Wilanowskiej 236, 2) parking P+R Metro Ursynów zlokalizowany przy al. Komisji Edukacji Narodowej 100, 3) parking P+R Metro Stokłosy zlokalizowany przy al. Komisji Edukacji Narodowej 79, 4) parking P+R Jeziorki PKP zlokalizowany przy ul. Karczunkowskiej 145. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3 wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 006/2026/FZ - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Kompleksowe utrzymanie czystości obiektów zarządzanych przez ZTM w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowym utrzymaniu czystości w obiektach zarządzanych przez ZTM w Warszawie. Wykaz obiektów objętych Przedmiotem Zamówienia: 1) parking P+R Al. Krakowska z pętlą autobusową zlokalizowane przy al. Krakowskiej 100, 2) parking P+R Ursus Niedźwiadek zlokalizowany przy ul. Orląt Lwowskich 45, 3) przejście podziemne Ursus Niedźwiadek zlokalizowane przy ul. Orląt Lwowskich, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 4 wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 006/2026/FZ - część 4