2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bodemonderzoeken
Beschreibung: De gemeente Oosterhout wenst een raamovereenkomst te sluiten met één (1) opdrachtnemer voor een initiële periode van twee (2) jaar met de optie tot verlenging met twee (2) maal een periode van één (1) jaar voor het uitvoeren van bodemonderzoeken. - Verkennend bodemonderzoek inclusief vooronderzoek (NEN 5740) - Opstellen MBA meldingen en begeleiding bodemsanering - Bemalingsadvies - Diverse civieltechnische onderzoeken (asfalt onderzoek, RAW-bepalingen grond, veiligheidsklasse)
Interne Kennung: CI-26010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NvT