462526-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tablettcomputer – Pořízení technického vybavení pro RVC ÚP ČR – krajskou pobočku v Brně-tablety, ozvučení a další
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení technického vybavení pro RVC ÚP ČR – krajskou pobočku v Brně-tablety, ozvučení a další
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka následujících komponent: a. Tablet + stylus + kufr – 106 kusů b. Sada virtuální reality + přepravní box – 99 kusů c. Laserové ukazovátko – 14 kusů d. Smart laserová tiskárna se scanerem a kopírkou – 7 kusů e. Druhý monitor dotykový – 99 kusů f. Zobrazovací jednotka + stojan + stolní kamera 360° - 7 kusů g. Profesionální bezdrátový konferenční reproduktor – 21 kusů h. Head set AV/klopový mikrofon – 99 kusů i. WiFi Router a přístupové rozhraní – 7 kusů j. Ozvučení učebny – Reproduktory (komplet) – 7 kusů k. Zařizovací kabeláž – 7 kusů Předmět je blíže specifikován v příloze č. 10 – Technická specifikace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 32341000 Mikrofone, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32342100 Kopfhörer, 32342412 Lautsprecherboxen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPořízení technického vybavení pro RVC ÚP ČR – krajskou pobočku v Brně-tablety, ozvučení a další
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32341000 Mikrofone, 30231320 Tastbildschirme, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32342100 Kopfhörer, 32342412 Lautsprecherboxen