2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering EUV-maskers voor gebruik in de halfgeleider industrie
Beschreibung: Raamovereenkomst levering EUV-maskers voor gebruik in de halfgeleider industrie
Interne Kennung: 202506201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: De versnelling is noodzakelijk om de projectdeadlines van patterning developments te borgen, rekening houdend met de huidige druk op Mask OPC, mask data prep, mask tape-out en mask productie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 202506201 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van EUV-maskers voor gebruik in de halfgeleider omgeving
Interne Kennung: 1