462552-2025 - Ergebnis
Tschechien – Vakuumpumpen – Náhrada technologie vakuování parními vývěvami na zařízení VD/VOD 20 tun technologií mechanických vývěv
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNáhrada technologie vakuování parními vývěvami na zařízení VD/VOD 20 tun technologií mechanických vývěv
BeschreibungPředmětem je dodávka, instalace a uvedení do provozu kompletní technologie a stavebních úprav souvisejících s technologií, včetně zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby, vyřízení kladného povolení záměru, dokumentace skutečného provedení a preventivního servisu a revizí po dobu záruční doby.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/24/V00038781