2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakládání s odpady ve správním území města Železná Ruda
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělena na dvě (2) části. Předmětem části 1 veřejné zakázky je provádění služeb v oblasti nakládání s komunálním odpadem na území města Železná Ruda (včetně jeho místních částí Alžbětín, Debrník, Hojsova Stráž, Špičák a Pancíř) v souladu s právními předpisy a technickými normami, které se týkají odpadového hospodářství. Předmět plnění části 1 detailně popisuje Smlouva o zabezpečení sběru, svozu a odstraňování komunálních odpadů, jejíž závazný text tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Předmětem části 2 veřejné zakázky je zajištění provozu sběrného dvora spočívající v následujících činnostech. Předmět plnění části 2 detailně popisuje Smlouva o zajištění služeb v oblasti odpadů, jejíž závazný text tvoří Přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Směsný komunální odpad
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je provádění následujících služeb v oblasti nakládání s komunálním odpadem na území města Železná Ruda (včetně jeho místních částí Alžbětín, Debrník, Hojsova Stráž, Špičák a Pancíř) v souladu s právními předpisy a technickými normami, které se týkají odpadového hospodářství. Předmět plnění části 1 detailně popisuje Smlouva o zabezpečení sběru, svozu a odstraňování komunálních odpadů, jejíž závazný text tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: § 100 odst. 1 ZZVZ § 100 odst. 2 ZZVZ blíže viz Zadávací dokumentace
Los: LOT-0002
Titel: Odpad ze sběrného dvora
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je zajištění provozu sběrného dvora spočívající v následujících činnostech: a) správa, provoz a údržba sběrného dvora; b) zabezpečení provozu místa zpětného odběru výrobků s ukončenou životností v kategoriích elektrozařízení, baterií nebo akumulátorů a pneumatik; c) zabezpečení dodržování obecně závazných právních předpisů v oblasti nakládání s odpady a dále zabezpečení plnění povinností vyplývajících z ust. § 15 zákona o odpadech; d) zajistit vydání souhlasu Krajského úřadu Plzeňského kraje k provozování zařízení ke sběru a výkupu odpadů; e) zajistit uplatnění třídící slevy ve smyslu ust. § 157 zákona o odpadech. Předmět plnění části 2 detailně popisuje Smlouva o zajištění služeb v oblasti odpadů, jejíž závazný text tvoří Přílohu č. 3 zadávací dokumentace
Interne Kennung: Část 2