2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów, zasilanych silnikami diesla, spełniających normę emisji Euro 6, jednej marki klasy MINI w ramach zadania pn.: „Zakup autobusów niskoemisyjnych do obsługi linii pozamiejskich Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Zakup autobusów niskoemisyjnych do obsługi linii pozamiejskich Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna” polegającego na dostawie 2 sztuk fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów, zasilanych silnikami diesla, spełniających normę emisji Euro 6, jednej marki klasy MINI. Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zp.271.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 Stück