See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do biopsji piersi oraz dzierżawa urządzenia do biopsji mammtomicznej, dostawa ekspanderów i endoprotez piersi wraz z utworzeniem podmagazynu.
Beschreibung: Dostawa sprzętu do biopsji piersi oraz dzierżawa urządzenia do biopsji mammtomicznej, dostawa ekspanderów i endoprotez piersi wraz z utworzeniem podmagazynu w ilościach, parametrach podanych w SWZ.
Interne Kennung: DL-271-32/16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184400 Brustprothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup sprzętu do biopsji piersi oraz dzierżawa urządzenia do biopsji mammtomicznej- Pakiet 1
Beschreibung: Zakup sprzętu do biopsji piersi oraz dzierżawa urządzenia do biopsji mammtomicznej w ilościach i parametrach podanych w SWZ- Pakiet 1.
Interne Kennung: DL-271-32/26-Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ekspanderów i endoprotez piersi wraz z utworzeniem podmagazynu implantów- Pakiet 2
Beschreibung: Dostawa ekspanderów i endoprotez piersi wraz z utworzeniem podmagazynu implantów w ilościach i parametrach podanych w SWZ- Pakiet 2.
Interne Kennung: DL-271-32/26-Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33184400 Brustprothesen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ekspanderów i endoprotez piersi wraz z utworzeniem podmagazynu implantów- Pakiet 3
Beschreibung: Dostawa ekspanderów i endoprotez piersi wraz z utworzeniem podmagazynu implantów w ilościach i parametrach podanych w SWZ- Pakiet 3.
Interne Kennung: DL-271-32/26-Pakiet 3