2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa wraz z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 340 na odcinku od m. Trzebnica km 47+813 do km 76+446 (od węzła S5 do węzła S8) – dokumentacja projektowa. CPV 71320000-7
Beschreibung: Przebudowa wraz z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 340 na odcinku od m. Trzebnica km 47+813 do km 76+446 (od węzła S5 do węzła S8) – dokumentacja projektowa. CPV 71320000-7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia
Interne Kennung: NI.2720.81.2022
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000