See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa pośrednictwa finansowego w zakresie wdrażania Produktu Finansowego – Pożyczka Uniwersalna II
Beschreibung: Świadczenie przez Wykonawców usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek Uniwersalnych II (JPUII) z wykorzystaniem środków zarządzanych przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. (Wkład Zamawiającego) oraz wkładu Wykonawcy (Udział Własny Wykonawcy), w celu wsparcia rozwoju mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw mających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie województwa zachodniopomorskiego (Odbiorcy Ostateczni lub OO) poprzez finansowanie celów obrotowych i/lub inwestycyjnych
Vorherige Bekanntmachung: 145975-2025
Interne Kennung: WZFR.272.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tytuł: część I – 20 000 000,00 zł
Beschreibung: Usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek Uniwersalnych II z wkładem Zamawiającego 20 000 000,00 zł
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 8Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Prawa Opcji, zgodnie z dyspozycją art. 441 Ustawy Pzp. Skorzystanie z Prawa Opcji jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego i następuje na wniosek Wykonawcy. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z Prawa Opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń. 1) W ramach realizacji Prawa Opcji Zamawiający dopuszcza udostępnienie dodatkowych środków w wysokości do dwukrotności wartości Limitu środków przyznanego mu w ramach zamówienia podstawowego, odpowiednio dla danej części postępowania,. 2) Zamawiający ma prawo do skorzystania z Prawa Opcji w przypadku, gdy spełnione zostaną łącznie następujące przesłanki: a) będzie on dysponował środkami w odpowiedniej wysokości oraz b) przekazany Wykonawcy Limit środków wykorzystany został przez niego w 100%. 3) W przypadku udostępnienia przez Zamawiającego Limitu środków w kwocie niższej albo wyższej niż wartość Limitu środków wskazana w punkcie 6, długość OBP wynikająca z Umowy, ulega odpowiednio proporcjonalnemu skróceniu albo wydłużeniu. 4) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o podjętej decyzji w sprawie skorzystania z Prawa Opcji, nie później niż w terminie 5 miesięcy po upływie miesiąca, w którym zakończył się OBP oraz określi, w piśmie skierowanym do Wykonawcy poziom dodatkowego Limitu środków oraz długość OBP realizowanego w ramach Prawa Opcji. 5) Wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji Umowy w części dotyczącej Prawa Opcji, naliczone zostanie według stawki procentowej (parametr C) określonej w Ofercie, zgodnie z zapisami Umowy, proporcjonalnie do wysokości udostępnionego Limitu środków. 6) Informacje dotyczące szczegółów Zamówienia objętego Prawem Opcji zostały opisane w odpowiednich postanowieniach Wzoru Umowy Operacyjnej I Stopnia, stanowiącej Załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Tytuł: część II – 15 000 000,00 zł
Beschreibung: Usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek Uniwersalnych II z wkładem Zamawiającego 15 000 000,00 zł
Interne Kennung: Część II
Beschreibung der Optionen: 8Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Prawa Opcji, zgodnie z dyspozycją art. 441 Ustawy Pzp. Skorzystanie z Prawa Opcji jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego i następuje na wniosek Wykonawcy. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z Prawa Opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń. 1) W ramach realizacji Prawa Opcji Zamawiający dopuszcza udostępnienie dodatkowych środków w wysokości do dwukrotności wartości Limitu środków przyznanego mu w ramach zamówienia podstawowego, odpowiednio dla danej części postępowania. 2) Zamawiający ma prawo do skorzystania z Prawa Opcji w przypadku, gdy spełnione zostaną łącznie następujące przesłanki: a) będzie on dysponował środkami w odpowiedniej wysokości oraz b) przekazany Wykonawcy Limit środków wykorzystany został przez niego w 100%. 3) W przypadku udostępnienia przez Zamawiającego Limitu środków w kwocie niższej albo wyższej niż wartość Limitu środków wskazana w punkcie 6, długość OBP wynikająca z Umowy, ulega odpowiednio proporcjonalnemu skróceniu albo wydłużeniu. 4) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o podjętej decyzji w sprawie skorzystania z Prawa Opcji, nie później niż w terminie 5 miesięcy po upływie miesiąca, w którym zakończył się OBP oraz określi, w piśmie skierowanym do Wykonawcy poziom dodatkowego Limitu środków oraz długość OBP realizowanego w ramach Prawa Opcji. 5) Wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji Umowy w części dotyczącej Prawa Opcji, naliczone zostanie według stawki procentowej (parametr C) określonej w Ofercie, zgodnie z zapisami Umowy, proporcjonalnie do wysokości udostępnionego Limitu środków. 6) Informacje dotyczące szczegółów Zamówienia objętego Prawem Opcji zostały opisane w odpowiednich postanowieniach Wzoru Umowy Operacyjnej I Stopnia, stanowiącej Załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Tytuł: część III – 10 000 000,00 zł
Beschreibung: Usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek Uniwersalnych II z wkładem Zamawiającego 10 000 000,00 zł
Interne Kennung: Część III
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Prawa Opcji, zgodnie z dyspozycją art. 441 Ustawy Pzp. Skorzystanie z Prawa Opcji jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego i następuje na wniosek Wykonawcy. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z Prawa Opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń. 1) W ramach realizacji Prawa Opcji Zamawiający dopuszcza udostępnienie dodatkowych środków w wysokości do dwukrotności wartości Limitu środków przyznanego mu w ramach zamówienia podstawowego, odpowiednio dla danej części postępowania. 2) Zamawiający ma prawo do skorzystania z Prawa Opcji w przypadku, gdy spełnione zostaną łącznie następujące przesłanki: a) będzie on dysponował środkami w odpowiedniej wysokości oraz b) przekazany Wykonawcy Limit środków wykorzystany został przez niego w 100%. 3) W przypadku udostępnienia przez Zamawiającego Limitu środków w kwocie niższej albo wyższej niż wartość Limitu środków wskazana w punkcie 6, długość OBP wynikająca z Umowy, ulega odpowiednio proporcjonalnemu skróceniu albo wydłużeniu. 4) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o podjętej decyzji w sprawie skorzystania z Prawa Opcji, nie później niż w terminie 5 miesięcy po upływie miesiąca, w którym zakończył się OBP oraz określi, w piśmie skierowanym do Wykonawcy poziom dodatkowego Limitu środków oraz długość OBP realizowanego w ramach Prawa Opcji. 5) Wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji Umowy w części dotyczącej Prawa Opcji, naliczone zostanie według stawki procentowej (parametr C) określonej w Ofercie, zgodnie z zapisami Umowy, proporcjonalnie do wysokości udostępnionego Limitu środków. 6) Informacje dotyczące szczegółów Zamówienia objętego Prawem Opcji zostały opisane w odpowiednich postanowieniach Wzoru Umowy Operacyjnej I Stopnia, stanowiącej Załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Tytuł: część IV – 5 000 000,00 zł
Beschreibung: Usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek Uniwersalnych II z wkładem Zamawiającego 5 000 000,00 zł
Interne Kennung: Część IV