See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: M-Mediagebouw - EA Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: Vanwege de aflopende Overeenkomst met AKN, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de huurders van Opdrachtgever één Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud per 1 september 2025 een Raamovereenkomst aan.
Interne Kennung: 2025/102201
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst gaat in op 1 september 2025 en wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar, waarvan het eerste jaar geldt als proeftijd.