See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUWECO_ACS_2026plus
Beschreibung: Zajištění přístupu pro jednotlivé pověřující zadavatele a jimi definované uživatele do elektronických informačních zdrojů – American Chemical Society Journals dle přílohy č. 2 této Výzvy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64216200 Elektronische Informationsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00033591
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku spočívající v možnosti prodloužení doby plnění až do konce roku 2028.