2. Verfahren
Verfahren
Titel: NUOVO Scholen – Bouwprojectmanagement
Beschreibung: NUOVO Scholen is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met twee bouwprojectmanagementbureaus voor de begeleiding van renovatie-, uitbreidings- en nieuwbouwprojecten van schoolgebouwen. Nadere opdrachten worden gedurende de looptijd van de raamovereenkomst via minicompetities verstrekt. De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met twee bouwprojectmanagementbureaus voor de begeleiding van renovatie-, uitbreidings- en nieuwbouwprojecten van schoolgebouwen van NUOVO Scholen. De exacte omvang van de af te nemen dienstverlening is afhankelijk van de daadwerkelijke projectbehoefte gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Interne Kennung: TN 599694
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging