2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opzetten en voortzetten inclusiedesks
Beschreibung: De Sociaal-Economische Raad wenst een overeenkomst te sluiten met één Opdrachtgever voor de volgende twee doelen (1) het opzetten en beheren van minimaal drie nieuwe regionale inclusiedesks, bij voorkeur buiten de Randstad; en (2) het streven naar continuering van de regionale inclusiedesks. Zie de aanbestedingsstukken voor meer informatie. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De omvang van de opdracht laat zich enkel vangen in termen van beschikbar budget. De opdracht betreft een diensverleningsovereenkomst ter uitvoering van de ESF+-subsidie ter waarde van het maximumbedrag van € 3.470.000 miljoen (incl. btw). De opdracht eindigt van rechtswege op 31 december 2028 of eerder, ingeval het maximumbedrag van € 3.470.000 miljoen (incl. btw) voor het verstrijken van de maximale looptijd is besteed. Zie voor meer informatie paragraaf 2.9 van de aanbestedingsleidraad. Alle genoemde bedragen zijn nadrukkelijk inclusief btw, in tegenstelling tot hetgeen hieronder vermeld wordt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsstukken.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98200000 Beratung in Sachen Chancengleichheit
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Sociaal-Economische Raad wenst een overeenkomst te sluiten met één Opdrachtgever voor de volgende twee doelen (1) het opzetten en beheren van minimaal drie nieuwe regionale inclusiedesks, bij voorkeur buiten de Randstad; en (2) het streven naar continuering van de regionale inclusiedesks. Zie de aanbestedingsstukken voor meer informatie. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De omvang van de opdracht laat zich enkel vangen in termen van beschikbar budget. De opdracht betreft een diensverleningsovereenkomst ter uitvoering van de ESF+-subsidie ter waarde van het maximumbedrag van € 3.470.000 miljoen (incl. btw). De opdracht eindigt van rechtswege op 31 december 2028 of eerder, ingeval het maximumbedrag van € 3.470.000 miljoen (incl. btw) voor het verstrijken van de maximale looptijd is besteed. Zie voor meer informatie paragraaf 2.9 van de aanbestedingsleidraad. Alle genoemde bedragen zijn nadrukkelijk inclusief btw.
Interne Kennung: 1