2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitaal platform verduurzaming woningvoorraad
Beschreibung: Gemeente Maastricht ziet de noodzaak van de inzet van een digitaal platform om de toestand van de woningen en hun verbeterpotentieel in beeld te brengen, onder meer als instrument om de verduurzaming van het woningbestand te stimuleren/versnellen en bewoners daarbij te betrekken. Smart Twin bv heeft een softwareplatform ontwikkeld om de toestand en verduurzamingsmogelijkheden van woningen digitaal in beeld te brengen, namelijk de Smart Twin. Naar de mening van Gemeente Maastricht kan slechts Smart Twin bv voldoen aan de door de gemeente gestelde objectieve en proportionele eisen. De opdracht omvat een softwareplatform ter beschikking te stellen om de toestand en verduurzamingsmogelijkheden van woningen dynamisch en digitaal door middel van 3d modellen in beeld te brengen.
Interne Kennung: TI202501217
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0000