462811-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Wykonanie rezonansu magnetycznego miednicy mniejszej z kontrastem dla 84 pacjentek włączonych do niekomercyjnego eksperymentu badawczego w projekcie pn.: „MIREN- opracowanie szybkiej i minimalnie inwazyjnej procedury rozpoznawania endometriozy”, nr 2023/ABM/01/00071, finansowanym przez Agencję Badań Medycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie rezonansu magnetycznego miednicy mniejszej z kontrastem dla 84 pacjentek włączonych do niekomercyjnego eksperymentu badawczego w projekcie pn.: „MIREN- opracowanie szybkiej i minimalnie inwazyjnej procedury rozpoznawania endometriozy”, nr 2023/ABM/01/00071, finansowanym przez Agencję Badań Medycznych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji zamówienia, oraz obowiązki Zamawiającego i Wykonawcy zawiera Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy
Vorherige Bekanntmachung302887-2025
Interne KennungAZP.25.2.13.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001