462811-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Software-Entwicklung – Servicii de dezvoltare platformă de depunere și gestionare a proiectelor și de gestionare a comunității NCC-RO necesară implementării proiectului „Strengthening the capacities of the National Coordination Center NCC-RO (NCC-RO)” - GA101227737
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de dezvoltare platformă de depunere și gestionare a proiectelor și de gestionare a comunității NCC-RO necesară implementării proiectului „Strengthening the capacities of the National Coordination Center NCC-RO (NCC-RO)” - GA101227737
Beschreibung: În cadrul implementării proiectului „Strengthening the capacities of the National Coordination Center NCC-RO” “NCC-RO” - GA101227737, este necesară dezvoltarea unor instrumente digitale dedicate care să susțină realizarea obiectivelor asumate prin Pachetul de lucru WP2 – Apeluri deschise de finanțare în cascadă și Pachetul de lucru WP3 – Construirea Comunității de Competență în Securitate Cibernetică, în corelare cu Obiectivul 1 și Obiectivul 2. Serviciile de dezvoltare platformă de depunere și gestionare a proiectelor și de gestionare a comunității NCC-RO, constau într-o platformă digitală integrată, compusă din două module funcționale distincte, respectiv modulul de gestionare a apelurilor și proiectelor, de la etapa de evaluare până la monitorizare și plăți, și modulul de comunitate; Număr zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 42283735/2026/1/
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: În cadrul implementării proiectului „Strengthening the capacities of the National Coordination Center NCC-RO” “NCC-RO” - GA101227737, este necesară dezvoltarea unor instrumente digitale dedicate care să susțină realizarea obiectivelor asumate prin Pachetul de lucru WP2 – Apeluri deschise de finanțare în cascadă și Pachetul de lucru WP3 – Construirea Comunității de Competență în Securitate Cibernetică, în corelare cu Obiectivul 1 și Obiectivul 2. Serviciile de dezvoltare platformă de depunere și gestionare a proiectelor și de gestionare a comunității NCC-RO, constau într-o platformă digitală integrată, compusă din două module funcționale distincte, respectiv modulul de gestionare a apelurilor și proiectelor, de la etapa de evaluare până la monitorizare și plăți, și modulul de comunitate;
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212211 Entwicklung von Software für den Plattformenverbund, 72600000 Computerunterstützung und -beratung