462814-2026 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i akcesoriów laboratoryjnych wraz z najmem analizatorów oraz częściami zużywalnymi dla Laboratorium Analitycznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i akcesoriów laboratoryjnych wraz z najmem analizatorów oraz częściami zużywalnymi dla Laboratorium Analitycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i akcesoriów laboratoryjnych wraz z najmem analizatorów oraz częściami zużywalnymi dla Laboratorium Analitycznego, która obejmuje: Pakiet 1 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z najmem 2 analizatorów hematologicznych 5 DIFF (głównego i zastępczego) dla ok. 60 000 oznaczeń; Pakiet 2 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i materiałów zużywalnych do oznaczeń układu krzepnięcia wraz z najmem automatycznego analizatora koaguologicznego; Pakiet 3 - Odczynniki do wybarwiania rozmazów krwi obwodowej w analizatorze RAL Stainer; Pakiet 4 - Barwniki hematologiczne; Pakiet 5 - Barwniki do analityki ogólnej; Pakiet 6 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do analizy moczu na półautomatycznym analizatorze moczu cobas u411 wraz z niezbędnymi akcesoriami; Pakiet 7 - Odczynniki laboratoryjne - papierki wskaźnikowe; Pakiet 8 - Odczynniki laboratoryjne - testy do oznaczania krwi utajonej w kale; Pakiet 9 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do głównego analizatora ABX Pentra 400 C ISE wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej oraz części zużywalne do analizatora ABX Pentra 400 C ISE wraz z najmem zastępczego analizatora wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej (CPV: 33696500-0); Pakiet 10 - Odczynniki, materiały kontrolne i części zużywalne do głównego analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS wraz z najmem, odczynnikami i częściami zużywalnymi zastępczego analizatora parametrów krytycznych; Pakiet 11 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z najmem 3 analizatorów parametrów krytycznych (dwóch głównych i zastępczego) dla ok. 45 000 oznaczeń; Pakiet 12 - Różne organiczne substancje chemiczne; Pakiet 13 - Kwasy nieorganiczne; Pakiet 14 - Odczynniki, materiały kontrolne i akcesoria do wykonywania proteinogramów na analizatorze MINICAP FLEX PIERCING do elektroforezy kapilarnej wraz z niezbędnymi akcesoriami; Pakiet 15 - Materiały kontrolne do kontroli wewnątrzlaboratoryjnej oznaczeń immunologicznych i parametrów biochemicznych moczu; Pakiet 16 - Odczynniki, materiały kontrolne i części zużywalne do przenośnego analizatora krwi i-STAT. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzach cenowych/Przedmiotu zamówienia, stanowiących załączniki nr od 1-1 do 1-16 SWZ oraz w zakresie Pakietu 15 w Wymaganiach dotyczących przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2-1 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung259409-2026
Interne Kennung05 Z PN 26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse, 24311410 Anorganische Säuren, 33696600 Reagenzien für die Elektrophorese
5. Los
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do głównego analizatora ABX Pentra 400 C ISE wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej oraz części zużywalne do analizatora ABX Pentra 400 C ISE wraz z najmem zastępczego analizatora wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej.
BeschreibungPakiet 9 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do głównego analizatora ABX Pentra 400 C ISE wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej oraz części zużywalne do analizatora ABX Pentra 400 C ISE wraz z najmem zastępczego analizatora wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-9 SWZ
Interne KennungPakiet 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 - Odczynniki, materiały kontrolne i części zużywalne do głównego analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS wraz z najmem, odczynnikami i częściami zużywalnymi zastępczego analizatora parametrów krytycznych.
BeschreibungPakiet 10 - Odczynniki, materiały kontrolne i części zużywalne do głównego analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS wraz z najmem, odczynnikami i częściami zużywalnymi zastępczego analizatora parametrów krytycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-10 SWZ
Interne KennungPakiet 10
LosLOT-0012
TitelPakiet 11 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z najmem 3 analizatorów parametrów krytycznych (dwóch głównych i zastępczego) dla ok. 45 000 oznaczeń.
BeschreibungPakiet 11 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z najmem 3 analizatorów parametrów krytycznych (dwóch głównych i zastępczego) dla ok. 45 000 oznaczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-11 SWZ
Interne KennungPakiet 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
LosLOT-0014
TitelPakiet 14 - Odczynniki, materiały kontrolne i akcesoria do wykonywania proteinogramów na analizatorze MINICAP FLEX PIERCING do elektroforezy kapilarnej wraz z niezbędnymi akcesoriami.
BeschreibungPakiet 14 - Odczynniki, materiały kontrolne i akcesoria do wykonywania proteinogramów na analizatorze MINICAP FLEX PIERCING do elektroforezy kapilarnej wraz z niezbędnymi akcesoriami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-14 SWZ
Interne KennungPakiet 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör