2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Afvalsysteem en -landschap
Beschreibung: De gemeente Midden-Groningen wil inzicht verkrijgen in de huidige en toekomstige mogelijkheden binnen de markt voor afvalbeheersystemen. De marktconsultatie heeft nadrukkelijk geen selecterend karakter en dient niet als vooraankondiging van een specifieke oplossing. De marktconsultatie heeft als doel: • inzicht verkrijgen in de actuele stand van de techniek en marktontwikkelingen binnen afvalbeheersystemen; • inzicht verkrijgen in de mate waarin leveranciers integrale oplossingen aanbieden of werken met een ecosysteem van gekoppelde applicaties; • inzicht verkrijgen in gangbare architectuurprincipes, integratiestandaarden en gegevensuitwisselingsmethoden binnen de afvalketen; • inzicht verkrijgen in de wijze waarop koppelingen met systemen zoals TCS, JAMA, routeplanningssystemen, belastingsystemen en BAG in de praktijk worden gerealiseerd; • inzicht verkrijgen in innovatieve functionaliteiten die gemeenten kunnen ondersteunen bij efficiëntere dienstverlening, datagedreven sturing en inwonerscommunicatie; • toetsen welke functionele, technische en contractuele eisen gebruikelijk, proportioneel en toekomstbestendig zijn; • identificeren van kansen, risico's en aandachtspunten voor de inrichting van de aanbesteding; • verkrijgen van inzicht in implementatie-aanpakken, migratiestrategieën en beheerconcepten; • inzicht verkrijgen in ontwikkelingen die binnen de komende contractperiode van maximaal tien jaar relevant kunnen worden. Deze marktconsultatie is nadrukkelijk bedoeld om de aanbestedingsstukken beter te kunnen voorbereiden. De gemeente beoogt niet om een voorkeursoplossing te ontwikkelen, maar wil voldoende marktkennis opdoen om een open, proportionele en concurrerende aanbesteding te kunnen organiseren. Zie marktconsultatiedocument.
Interne Kennung: 1686766
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Midden-Groningen wil inzicht verkrijgen in de huidige en toekomstige mogelijkheden binnen de markt voor afvalbeheersystemen. De marktconsultatie heeft nadrukkelijk geen selecterend karakter en dient niet als vooraankondiging van een specifieke oplossing. De marktconsultatie heeft als doel: • inzicht verkrijgen in de actuele stand van de techniek en marktontwikkelingen binnen afvalbeheersystemen; • inzicht verkrijgen in de mate waarin leveranciers integrale oplossingen aanbieden of werken met een ecosysteem van gekoppelde applicaties; • inzicht verkrijgen in gangbare architectuurprincipes, integratiestandaarden en gegevensuitwisselingsmethoden binnen de afvalketen; • inzicht verkrijgen in de wijze waarop koppelingen met systemen zoals TCS, JAMA, routeplanningssystemen, belastingsystemen en BAG in de praktijk worden gerealiseerd; • inzicht verkrijgen in innovatieve functionaliteiten die gemeenten kunnen ondersteunen bij efficiëntere dienstverlening, datagedreven sturing en inwonerscommunicatie; • toetsen welke functionele, technische en contractuele eisen gebruikelijk, proportioneel en toekomstbestendig zijn; • identificeren van kansen, risico's en aandachtspunten voor de inrichting van de aanbesteding; • verkrijgen van inzicht in implementatie-aanpakken, migratiestrategieën en beheerconcepten; • inzicht verkrijgen in ontwikkelingen die binnen de komende contractperiode van maximaal tien jaar relevant kunnen worden. Deze marktconsultatie is nadrukkelijk bedoeld om de aanbestedingsstukken beter te kunnen voorbereiden. De gemeente beoogt niet om een voorkeursoplossing te ontwikkelen, maar wil voldoende marktkennis opdoen om een open, proportionele en concurrerende aanbesteding te kunnen organiseren.
Interne Kennung: 1