2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa szkoły podstawowej w miejscowości Wilczyce – etap II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie z przebudową budynku szkoły podstawowej w miejscowości Wilczyce – etap II oraz rozbiórce istniejącego budynku szkoły wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną oraz uzyskanie, w imieniu Zamawiającego ostatecznego pozwolenia na użytkowanie obiektu. Parametry całego obiektu: 1) powierzchnia zabudowy – 2586,50 m2, 2) powierzchnia netto – 5 538,00 m2, 3) wysokość maksymalna – 11,98 m 4) kubatura – 23942,23 m3, 5) ilość kondygnacji – 3. Przedmiot zamówienia nie obejmuje dostawy wyposażenia ruchomego pomieszczeń tj. krzeseł, foteli, stołów, siedzisk, biurek, regałów, kontenerów biurowych, dywanów, zestawów komputerowych, drukarek, tablic multimedialnych, projektorów. W ramach realizacji robót w Etapie II należy uwzględnić także dodatkowe roboty opisane w opracowaniu – Etapowanie. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w sąsiedztwie czynnego obiektu oświatowego. Wykonawca w ramach zadania powinien uwzględnić dodatkowe zabezpieczenie terenu. Wykonawca powinien nawiązać podczas doboru materiałów wykończeniowych pod względem kolorystycznym i stylistycznym do materiałów zastosowanych w etapie I. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (Załącznik nr 12 do SWZ) oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ). Zakres Etapu II został określony w projekcie wykonawczym – etapowanie oraz w przedmiarze robót (Załącznik nr 13 do SWZ). Zamawiający uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla części robót zrealizowanych w etapie I.
Interne Kennung: ZP.271.1.12.2026.KM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001