See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego - powtórka
Beschreibung: Usługi transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego - powtórka
Vorherige Bekanntmachung: 159553-2025
Interne Kennung: SZW/DZP/11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Całodobowa usługa transportu sanitarnego (T) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca i sanitariusz) oraz pacjentów bariatrycznych (pow. 120 kg) na potrzeby Filii 2
Beschreibung: Całodobowa usługa transportu sanitarnego (T) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca i sanitariusz) oraz pacjentów bariatrycznych (pow. 120 kg) na potrzeby Filii 2
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Całodobowa usługa transportu sanitarnego (S) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca będący ratownikiem medycznym, ratownik medyczny i lekarz), Filia 1 i 3 - na terenie i poza terenem miasta Poznania
Beschreibung: Całodobowa usługa transportu sanitarnego (S) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca będący ratownikiem medycznym, ratownik medyczny i lekarz), Filia 1 i 3 - na terenie i poza terenem miasta Poznania
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Całodobowa usługa transportu sanitarnego (S) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca będący ratownikiem medycznym, ratownik medyczny i lekarz), Filia 2 - na terenie i poza terenem miasta Obornik
Beschreibung: Całodobowa usługa transportu sanitarnego (S) do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół: kierowca będący ratownikiem medycznym, ratownik medyczny i lekarz), Filia 2 - na terenie i poza terenem miasta Obornik
Interne Kennung: zadanie 3