2. Verfahren
Verfahren
Titel: Assessmenttests en -instrumenten voor werving en selectie t.b.v. Belastingdienst, Douane en Toeslagen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor IUC24-624 €436.000,- op basis van 3,5 jaar.
Interne Kennung: IUC24-624
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Assessmenttests ten behoeve van Belastingdienst
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van psychologische testen voor het afnemen van assessments door Team Assessments van de Belastingdienst. -
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79634000 Berufsberatung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1 optie van 1 jaar