2. Verfahren
Verfahren
Titel: JAZYKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE SZIF
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění a provádění výuky cizích jazyků pro zaměstnance zadavatele ve skupinových a individuálních kurzech. Cílem zakázky je zvýšení jazykových kompetencí zaměstnanců zadavatele se zaměřením na praktické využití jazyka v profesním kontextu. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského, a to studia všeobecného i odborného jazyka na celém spektru úrovní pro maximálně 100 posluchačů. U vybraných posluchačů bude probíhat příprava na složení standardizované zkoušky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1/4/2025