462992-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bau von Sporthallen – Design & Build - Ontwerp en bouw van een nieuwe sporthal Grembergen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDesign & Build - Ontwerp en bouw van een nieuwe sporthal Grembergen
BeschreibungHet AGB van stad Dendermonde plant de realisatie van een nieuwe sporthal met multifunctioneel karakter en omgevingsaanleg via de formule Design & Build. Voormelde opdracht bevat eveneens de sloop van de bestaande constructies op het terrein en een beperkt onderhoud van de technische installaties gedurende een periode van 2 jaar, met name voor de periode tussen de voorlopige en definitieve oplevering.
Interne KennungPPP005-2621/6110/GEB_W_2017_034
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212225 Bau von Sporthallen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungGEB_W_2017_034_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten