2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 30.06.2027r. - II postępowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy i Miasta Lubomierz i ich zagospodarowanie do 30.06.2027r. w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Lubomierz. Odpady będą odbierane z terenu gminy Lubomierz, która liczy obecnie ok. 5 500 mieszkańców, którzy mieszkają stale i czasowo na terenie miasta i wsi. Gmina Lubomierz obejmuje 13 następujących sołectw: Chmieleń, Golejów, Janice, Maciejowiec, Milęcice, Oleszna Podgórska, Pasiecznik + Zalesie, Pławna Dolna, Pławna Górna, Pokrzywnik, Popielówek, Radoniów, Wojciechów. Uwaga : W trakcie realizacji usługi możliwe są zmiany adresów i liczby obsługiwanych mieszkańców , nieruchomości. Zmiany te nie będą wpływały na zmianę wartości jednostkowych wymienionych w formularzu cenowym . 2. Usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz, obejmuje: 1) selektywne odbieranie odpadów komunalnych (zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy i miasta Lubomierz – stanowiącym zał. nr 13a do SWZ) następujących frakcji odpadów: a) zmieszanych – kod 200 301, b) papieru i tektury - kod 150 101, c) tworzyw sztucznych i metalu - kod 150 104,150 102, 150 105, 150 106 d) szkła – kod 150 107, e) odpadów ulegających biodegradacji – kod 200 201, Uwaga: W związku z zadeklarowanym posiadaniem kompostowników w zabudowie jednorodzinnej na terenie miasta Lubomierz i gminy Wykonawca nie będzie prowadził odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów ulegających biodegradacji zgodnie z częstotliwością określoną w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy i Miasta Lubomierz (zał. nr 13a do SWZ). W przypadku braku deklaracji o posiadaniu kompostowników odpady będą odbierane po uzgodnieniu telefonicznym. 2) odbiór ww. odpadów komunalnych z odpowiednich pojemników na odpady komunalne, o pojemności określonej w obowiązującym Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy i Miasta Lubomierz, zgodnie z częstotliwością określoną w harmonogramie, 3) zagospodarowanie zebranych odpadów komunalnych. 4) organizację i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, zwanego dalej PSZOK. 5) organizacja i obsługa objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych pochodzących z gospodarstw domowych Przewidywana ilość wytworzonych odpadów komunalnych, którą trzeba będzie odebrać i zagospodarować – ok. 1700 Mg. Więcej informacji w SWZ i załącznikach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z unieważnieniem pierwszego postępowania: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 30.06.2027r. nr Rt.271.60.2026r. i braku możliwości wydłużenia umowy na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych na okres dłuższy niż 1 miesiąc na podstawie art. 138 ust 2 pkt 2 ustawy prawo zamówień publicznych Zamawiający może skrócić termin składania ofert w przypadku gdy zachodzi pilna potrzeba, co ma miejsce w chwili obecnej z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości świadczenia usług.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 30.06.2027r.- II potępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy i Miasta Lubomierz i ich zagospodarowanie do 30.06.2027r. w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Lubomierz. Odpady będą odbierane z terenu gminy Lubomierz, która liczy obecnie ok. 5 500 mieszkańców, którzy mieszkają stale i czasowo na terenie miasta i wsi. Gmina Lubomierz obejmuje 13 następujących sołectw: Chmieleń, Golejów, Janice, Maciejowiec, Milęcice, Oleszna Podgórska, Pasiecznik + Zalesie, Pławna Dolna, Pławna Górna, Pokrzywnik, Popielówek, Radoniów, Wojciechów. Uwaga : W trakcie realizacji usługi możliwe są zmiany adresów i liczby obsługiwanych mieszkańców , nieruchomości. Zmiany te nie będą wpływały na zmianę wartości jednostkowych wymienionych w formularzu cenowym . 2. Usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz, obejmuje: 1) selektywne odbieranie odpadów komunalnych (zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy i miasta Lubomierz – stanowiącym zał. nr 13a do SWZ) następujących frakcji odpadów: a) zmieszanych – kod 200 301, b) papieru i tektury - kod 150 101, c) tworzyw sztucznych i metalu - kod 150 104,150 102, 150 105, 150 106 d) szkła – kod 150 107, e) odpadów ulegających biodegradacji – kod 200 201, Uwaga: W związku z zadeklarowanym posiadaniem kompostowników w zabudowie jednorodzinnej na terenie miasta Lubomierz i gminy Wykonawca nie będzie prowadził odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów ulegających biodegradacji zgodnie z częstotliwością określoną w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy i Miasta Lubomierz (zał. nr 13a do SWZ). W przypadku braku deklaracji o posiadaniu kompostowników odpady będą odbierane po uzgodnieniu telefonicznym. 2) odbiór ww. odpadów komunalnych z odpowiednich pojemników na odpady komunalne, o pojemności określonej w obowiązującym Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy i Miasta Lubomierz, zgodnie z częstotliwością określoną w harmonogramie, 3) zagospodarowanie zebranych odpadów komunalnych. 4) organizację i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, zwanego dalej PSZOK. 5) organizacja i obsługa objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych pochodzących z gospodarstw domowych Przewidywana ilość wytworzonych odpadów komunalnych, którą trzeba będzie odebrać i zagospodarować – ok. 1700 Mg. Więcej informacji w SWZ i załącznikach.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle